(Pozor, tento článek byl publikován před 12 lety)

Další ročník Malého svrateckého maratonu je za námi a vedle spousty (snad) krásných vzpomínek nám také zůstanou fotografie a výsledková listina. Tu zde zveřejňuji v dynamickém a interaktivním tvaru. Co si pod tím představit? Klikáním na popisky sloupců v záhlaví totiž dosáhnete seřazení tabulky podle zvoleného sloupce. Není to naprosto bezchybné řešení, může se tedy stát, že budete některým řazením překvapeni (tabulka se správně setřídí sestupně, ale až ke spodnímu okraji). Jde také o náročnou početní operaci, která může Váš počítač na chvilku plně vytížit, nikam tedy nespěchejte a chvilku počkejte, přestane-li Váš prohlížeč reagovat.

Výsledky MSM 2006. Po kliknutí se stáhne (otevře) Microsoft Excel dokument, ve kterém jsou výsledky jednotlivých kategorií na samostatných listech. Pro jen rychlé zkouknutí výsledků vám lépe poslouží tabulka v druhé části článku.

Sloupce A, B, C, D, E, F a G představují pořadí v těchto kategoriích, sloupec Dr družstvo, za které běžec závodil, S.č. je jeho startovní číslo, Roč. ročník a K. znovu kategorie, ať ji nemusíte v předchozích sloupcích znovu dohledávat. Zbytek sloupců je jasný.

Pořadí A B C D E F G Dr S.č. Jméno Tým Roč. K. Čas

1.

1

100

100

100

100

100

100

100

92

Bláha Jan

AK ASIGS Kroměříž

1971

A

1:49:51

2.

2

100

100

100

100

100

100

100

28

Novák Pavel

Atletika Jihlava

1970

A

1:50:28

3.

3

100

100

100

100

100

100

1

25

Žák Jiří

TJ Nové Město na Moravě

1971

A

1:51:47

4.

4

100

100

100

100

100

100

100

98

Orálek Daniel

MS Brno

1970

A

1:53:54

5.

5

100

100

100

100

100

100

3

54

Ondráček Tomáš

VSK Univerzita Brno

1977

A

1:57:35

6.

6

100

100

100

100

100

100

2

6

Bětík Miroslav

KVS Pozlovice

1972

A

1:57:39

7.

100

1

100

100

100

100

100

1

45

Ožana Václav

TJ Nové Město na Moravě

1964

B

1:58:36

8.

7

100

100

100

100

100

100

2

5

Bětík Petr

KVS Pozlovice

1969

A

2:01:28

9.

100

2

100

100

100

100

100

100

22

Siegel Josef

AC Choceň

1958

B

2:01:54

10.

8

100

100

100

100

100

100

100

38

Dobšíček Pavel

SK Hronov

1980

A

2:03:46

11.

9

100

100

100

100

100

100

3

53

Borek Aleš

VSK Univerzita Brno

1977

A

2:04:00

12.

100

3

100

100

100

100

100

100

29

Holický Milan

Pardubice

1965

B

2:05:06

13.

100

100

100

100

100

100

1

100

31

Martincová Ivana

MS Brno

1963

G

2:05:26

14.

100

4

100

100

100

100

100

100

26

Šváb František

TJ Jiskra Litomyšl

1957

B

2:06:01

15.

10

100

100

100

100

100

100

100

64

Havránek Petr

Brno Kohoutovice

1968

A

2:06:24

16.

11

100

100

100

100

100

100

100

46

Chmělík Josef

Atletika Polička

1973

A

2:07:29

17.

100

5

100

100

100

100

100

100

82

Havlík Miroslav

Čalouvnictví Bořitov

1958

B

2:09:56

18.

12

100

100

100

100

100

100

4

39

Giertli Tomáš

BBS Bratislava

1967

A

2:10:30

19.

100

6

100

100

100

100

100

100

27

Hotář Pavel

Datalusk Jihlava

1963

B

2:11:18

20.

100

7

100

100

100

100

100

7

42

Štefek Jaroslav

CS Maraton Žďár n.S.

1962

B

2:13:14

21.

100

100

1

100

100

100

100

100

49

Kravčík Miroslav

BK SAK Ložiska Karviná

1953

C

2:13:27

22.

100

8

100

100

100

100

100

100

35

Čechal Jaroslav

TS Letohrad

1961

B

2:13:46

23.

13

100

100

100

100

100

100

100

48

Chlubna Jan

AO Nové Město

1984

A

2:14:04

24.

100

100

2

100

100

100

100

100

66

Bubeníček Jiří

SKI Skuhrov

1951

C

2:14:22

25.

14

100

100

100

100

100

100

5

21

Wala Petr

Tragéd tým A

1971

A

2:14:49

26.

100

9

100

100

100

100

100

100

81

Pisařík Tomáš

Velká Bíteš

1963

B

2:16:26

27.

15

100

100

100

100

100

100

100

72

Kratochvíl Jaroslav

SDH Hluboké

1977

A

2:17:25

28.

100

10

100

100

100

100

100

9

77

Tomeš Rastislav

Tragéd tým C

1960

B

2:19:50

29.

100

100

100

1

100

100

100

100

65

Libra Jiří

LBC Nové Město nad Metují

1937

D

2:20:19

30.

100

11

100

100

100

100

100

100

75

Horák Pavel

Barnex Sport Brno

1962

B

2:22:23

31.

100

100

100

100

100

100

2

100

94

Báčová Anna

TJ Svitavy

1969

G

2:23:00

32.

16

100

100

100

100

100

100

8

62

Hudec Jiří

Tragéd tým B

1968

A

2:23:44

33.

17

100

100

100

100

100

100

100

10

Štika Jiří

Brno

1975

A

2:23:58

34.

18

100

100

100

100

100

100

6

17

Ondráček Marek

DELTA Team

1974

A

2:24:11

35.

19

100

100

100

100

100

100

6

18

Nosek Robert

DELTA Team

1969

A

2:25:42

36.

100

100

3

100

100

100

100

100

4

Čižínský Jaromír

SABZO Praha

1955

C

2:25:56

37.

100

12

100

100

100

100

100

100

1

Češner Vladimír

PSK Praha

1958

B

2:26:20

38.

100

100

4

100

100

100

100

100

55

Keil Jaroslav

ASIX Praha

1953

C

2:26:30

39.

100

100

5

100

100

100

100

100

7

Adamec Zdeněk

MISS Studénka

1952

C

2:27:08

40.

100

100

100

100

100

1

100

100

3

Haroková Hana

ACP Junior Brno

1977

F

2:28:11

41.

20

100

100

100

100

100

100

100

97

Bil Jaroslav ml.

Brno

1985

A

2:29:39

42.

100

100

6

100

100

100

100

5

13

Kostlivý Miroslav

Tragéd tým A

1955

C

2:29:41

43.

21

100

100

100

100

100

100

100

71

Mareš Bohumil

LEAR Brno

1971

A

2:30:16

44.

100

100

100

2

100

100

100

100

44

Mužátko Stanislav

Nové Město na Moravě

1946

D

2:30:18

45.

100

100

7

100

100

100

100

100

19

Bříza Vladimír

KRB Chrudim

1951

C

2:30:44

46.

100

100

8

100

100

100

100

4

40

Štekauer Ján

BBS Bratislava

1949

C

2:31:19

47.

22

100

100

100

100

100

100

100

76

Němec Leoš

Sokol Boskovice

1972

A

2:33:03

48.

23

100

100

100

100

100

100

100

78

Stejskal Petr

Casablanca Caffer

1976

A

2:38:31

49.

100

100

9

100

100

100

100

100

69

Vilček Rudolf

EKOL Brno

1954

C

2:39:12

50.

24

100

100

100

100

100

100

100

68

Kryštof Tomáš

ADREX

1977

A

2:39:26

51.

100

100

10

100

100

100

100

100

11

Bayer Miroslav

SKI Triatlon Blansko

1947

C

2:40:11

52.

100

100

100

100

100

2

100

100

70

Vichová Jana

HSK Benecko

1972

F

2:41:03

53.

100

100

100

100

100

100

3

100

47

Kovaříková Pavla

Barnex Sport Brno

1953

G

2:41:20

54.

100

100

11

100

100

100

100

100

84

Kaše Jaroslav

Barnex Sport Brno

1953

C

2:41:20

55.

25

100

100

100

100

100

100

10

57

Junga Stanislav

Tragéd tým Y

1971

A

2:41:40

56.

100

13

100

100

100

100

100

8

52

Sedláček Svatopluk

Tragéd tým B

1957

B

2:42:37

57.

100

100

12

100

100

100

100

7

41

Kubíček Pavel

CS Maraton Žďár n.S.

1953

C

2:43:16

58.

26

100

100

100

100

100

100

100

74

Zeman Radek

SKP Pardubice

1970

A

2:44:46

59.

27

100

100

100

100

100

100

100

73

Licek Martin

TT Pardubice

1971

A

2:44:47

60.

28

100

100

100

100

100

100

100

89

Tyleček Pavel

Brno

1973

A

2:45:26

61.

100

100

13

100

100

100

100

100

83

Havlík Jiří

SK Jestřebí

1953

C

2:46:05

62.

29

100

100

100

100

100

100

10

56

Diatka Vladimír

Tragéd tým Y

1967

A

2:46:21

63.

100

14

100

100

100

100

100

100

90

Kopčan Radek

Brno

1965

B

2:46:39

64.

100

100

14

100

100

100

100

100

14

Kopeček Ivan

MS Brno

1949

C

2:47:38

65.

100

100

15

100

100

100

100

100

67

Krieg Petr

BMT Brno

1949

C

2:48:27

66.

30

100

100

100

100

100

100

100

79

Hladík Tomáš

Retromedia Racing

1974

A

2:50:40

67.

100

15

100

100

100

100

100

100

2

Daněk Milan

Horizont Kola Novák

1962

B

2:51:29

68.

100

100

100

100

100

100

4

9

16

Procházková Pavlína

Tragéd tým C

1964

G

2:52:57

69.

100

16

100

100

100

100

100

100

96

Bil Jaroslav st.

Brno

1959

B

2:53:47

70.

31

100

100

100

100

100

100

100

87

Vlasák Ota

Šmeral Brno

1968

A

2:54:08

71.

32

100

100

100

100

100

100

100

63

Kalich Radim

Odranec

1985

A

2:54:45

72.

33

100

100

100

100

100

100

11

59

Konečný Jaroslav

TTC Brno

1969

A

2:54:58

73.

100

100

100

3

100

100

100

100

50

Tomíšek Jindřich

Hanácká Kyselka

1939

D

2:55:27

74.

100

100

100

100

100

3

100

100

86

Matulová Martina

Brno

1972

F

2:59:03

75.

100

100

16

100

100

100

100

100

60

Zejda Ivo

MS Brno

1956

C

3:00:36

76.

100

17

100

100

100

100

100

100

93

Krátký Josef

TJ Svitavy

1965

B

3:01:41

77.

100

100

100

100

1

100

100

100

20

Gaman Jaroslav

Avanti Havířov

1935

E

3:01:54

78.

100

100

100

100

100

100

5

100

24

Siegelová Magdalena

AC Choceň

1965

G

3:02:48

79.

100

100

100

100

100

100

6

100

91

Kašová Hana

Barnex Sport Brno

1954

G

3:03:14

80.

100

100

17

100

100

100

100

100

95

Zajíc Jan

Hvězda SKP Pardubice

1953

C

3:03:33

81.

34

100

100

100

100

100

100

100

88

Vlasák Michal

Rajhrad

1974

A

3:04:17

82.

100

100

100

4

100

100

100

100

61

Holý Josef

Brno

1941

D

3:04:52

83.

100

100

100

100

100

100

7

100

32

Dvořáčková Dagmar

TK Brno

1950

G

3:05:40

84.

100

100

100

100

100

4

100

100

33

Kuglerová Jitka

Radostice

1977

F

3:08:58

85.

35

100

100

100

100

100

100

100

51

Glier Michal

Doubravník

1982

A

3:09:44

86.

100

100

100

100

2

100

100

100

30

Ondrák Bohumír

Nové Město na Moravě

1936

E

3:10:41

87.

36

100

100

100

100

100

100

100

85

Matula Jaroslav

Brno

1970

A

3:11:43

88.

100

100

100

100

100

100

8

100

9

Cupalová Eva

Sokol Bučovice

1947

G

3:12:33

89.

100

100

100

100

100

100

9

11

58

Chladilová Olga

TTC Brno

1971

G

3:14:16

90.

100

18

100

100

100

100

100

100

43

Fusik Ján

UPS Bratislava

1958

B

3:15:51

91.

100

100

100

100

100

100

10

100

15

Budínská Hana

Jihlava

1960

G

3:18:57

92.

37

100

100

100

100

100

100

100

80

Hirsch Miroslav

Retromedia Racing

1974

A

3:22:27

93.

38

100

100

100

100

100

100

100

34

Philipp Petr

Veselý Žďár

1971

A

3:25:34

94.

39

100

100

100

100

100

100

100

8

Ledvinka Josef

Přibyslav

1972

A

3:28:18

95.

100

100

100

100

100

5

100

100

36

Novotná Ludmila

Zubří

1972

F

3:31:03

96.

100

100

100

100

100

100

11

100

37

Anderková Agáta

Nové Město na Moravě

1970

G

3:33:47

97.

100

100

100

100

100

100

100

100

12

Formánek Petr

Kunštát

1967

A

dnf
Kategorie
Muži Ženy

A

do 39 let

F

do 34 let

B

40 – 49 let

G

35 let a starší

C

50 – 59 let

 

D

60 – 69 let

 

E

70 a starší