(Pozor, tento článek byl publikován před 10 lety)

Výsledky 54. ročníku Malého svrateckého maratonu.

Fotografie jednoho z návštěvníků maratonu: dao.rajce.idnes.cz.

Zhodnocení letošního ročníku maratonu naleznete v tomto PDF dokumentu.

Zjednodušená tabulka celkových výsledků maratonu následuje v další části stránky.

Sloupce A, B, C, D, E, F a G představují pořadí v těchto kategoriích, sloupec Dr družstvo, za které běžec závodil, S.č. je jeho startovní číslo, Roč. ročník a K. znovu kategorie, ať ji nemusíte v předchozích sloupcích znovu dohledávat. Zbytek sloupců je jasný.

POŘADÍ A B C D E F G DR S.Č. Jméno Z Roč. K. Čas

1.

100

1

100

100

100

100

100

100

11

Čotov Ivan

Lubná

1966

B

1:52:25

2.

1.

100

100

100

100

100

100

100

72

Orálkek Daniel

Mor.Slavia Brno

1970

A

1:53:34

3.

2.

100

100

100

100

100

100

100

20

Wallenfels Jiří

Sokol Král.Vinohrady

1972

A

1:59:03

4.

3.

100

100

100

100

100

100

100

49

Borek Aleš

VSK UNI Brno

1977

A

2:03:16

5.

4.

100

100

100

100

100

100

100

83

Ondráček Tomáš

VSK UNI Brno

1977

A

2:03:17

6.

100

2.

100

100

100

100

100

100

41

Ožana Václav

TJ Nové Město n. Mor.

1964

B

2:03:38

7.

100

100

1.

100

100

100

100

100

1

Kravčík Miroslav

BK SAK Ložiska Karviná

1953

C

2:10:19

8.

100

100

100

1.

100

100

100

100

19

Bašista Vincent

AK Spartak Dubnica

1942

D

2:16:05

9.

100

100

100

100

100

100

1.

100

44

Martincová Ivana

Moravská Slávia Brno

1963

G

2:17:24

10.

100

100

2.

100

100

100

100

100

64

Kaše Jaroslav

Barnex Sport Brno

1953

C

2:17:24

11

100

100

3.

100

100

100

100

100

24

Kravčík Karel

BK SAK Karviná

1956

C

2:21:21

12

100

3.

100

100

100

100

100

100

26

Čechal Jaroslav

TS Letohrad

1961

B

2:22:27

13.

5.

100

100

100

100

100

100

100

79

Kalich Radim

Odranec

1985

A

2:22:42

14.

100

4.

100

100

100

100

100

100

68

Kratochvíl Pavel

Sokol Rudíkov

1960

B

2:22:56

15.

6

100

100

100

100

100

100

100

42

Chlubna Jan

AO Nové Město na Mor.

1984

A

2:24:06

16.

7.

100

100

100

100

100

100

100

12

Štika Jiří

Mor.Slavia Brno

1975

A

2:25:04

17.

100

100

100

100

100

100

2.

100

71

Báčová Anna

TJ Svitavy

1969

G

2:25:49

18.

100

100

4.

100

100

100

100

100

31

Keil Jaroslav

ASICS Praha

1953

C

2:27:10

19.

100

5.

100

100

100

100

100

100

61

Patočka Petr

Barnex Sport Brno

1963

B

2:27:59

20.

8.

100

100

100

100

100

100

100

80

Kratochvíl Jaroslav

SDH Hluboké

1977

A

2:29:27

21.

9.

100

100

100

100

100

100

100

66

Hudec Jiří

Traged Team Čes.Třeb.

1968

A

2:29:38

22.

100

6.

100

100

100

100

100

100

63

Horák Pavel

Barnex Sport Brno

1962

B

2:30:56

23.

100

7.

100

100

100

100

100

100

76

Havlík Miroslav

Čalounictví Bořitov

1958

B

2:32:25

24.

10.

100

100

100

100

100

100

100

56

Stejskal Petr

Casablanca Cafe Team A

1976

A

2:33:01

25.

100

100

100

100

100

1.

100

100

43

Münstrová Eva

AC Moravská Slavia

1977

F

2:33:18

26.

100

100

100

100

100

100

3.

100

34

Vichová Jana

HSK Benecko

1972

G

2:34:19

27.

100

100

5.

100

100

100

100

100

57

Mareš Bohumil

LEAR Brno

1951

C

2:36:06

28.

100

100

100

100

100

2.

100

100

67

Barešová Milada

Bambas Skalice

1975

F

2:36:26

29.

100

100

100

100

100

3.

100

100

2

Komárková Zdeňka

Bolešín

1974

F

2:38:03

30.

100

100

6.

100

100

100

100

100

38

Štekauer Ján

BBS Bratislava

1949

C

2:40:38

31.

100

8.

100

100

100

100

100

100

32

Češner Vladimír

PSK Union Praha

1958

B

2:40:40

32.

100

100

100

100

100

100

4.

100

70

Kaščáková Petra

Tuchoměřice

1975

G

2:42:51

33.

100

100

7.

100

100

100

100

100

90

Sedláček Svatopluk

Mor.Slavia Brno

1957

C

2:43:11

34.

100

100

8.

100

100

100

100

100

65

Krajtl Svatopluk

Pardubice

1949

C

2:43:43

35.

100

100

9.

100

100

100

100

100

74

Suchý Karel

Náměšť nad Oslavou

1956

C

2:45:38

36.

100

9.

100

100

100

100

100

100

60

Kopčan Radek

Traged Team Brno

1965

B

2:48:34

37.

11.

100

100

100

100

100

100

100

53

Čech Aleš

Casablanca Cafe Team A

1976

A

2:48:49

38.

12.

100

100

100

100

100

100

100

45

Glier Michael

Doubravník

1982

A

2:49:24

39.

100

100

100

100

100

100

5.

100

40

Kováříková Pavla

Barnex Sport Brno

1955

G

2:49:31

40.

100

100

100

2.

100

100

100

100

9

Štrajt Jiří

Město Rájec

1944

D

2:52:26

41.

13.

100

100

100

100

100

100

100

52

Junga Stanislav

Tragéd Team Brno

1971

A

2:50:51

42.

100

10.

100

100

100

100

100

100

28

Blaha Stanislav

BK Vísky

1963

B

2:52:00

43.

14.

100

100

100

100

100

100

100

86

Kutil Josef

Hlásnice

1984

A

2:52:49

44.

15.

100

100

100

100

100

100

100

8

Tyleček Pavel

Brno

1973

A

2:54:00

45.

100

11.

100

100

100

100

100

100

51

Diatka Vladimír

Tragéd Team Brno

1967

B

2:54:31

46.

100

100

100

100

100

100

6.

100

29

Crhová Ivana

BK Vísky

1966

G

2:55:36

47.

16.

100

100

100

100

100

100

100

50

Konečný Jaroslav

TTC Brno

1969

A

2:55:44

48.

17.

100

100

100

100

100

100

100

54

Kořínek Petr

Casablanca Cafe Team B

1975

A

2:56:26

49.

18.

100

100

100

100

100

100

100

69

Mrhač Ivan

Traged Team Štěpánovice

1972

A

2:56:51

50.

100

100

10.

100

100

100

100

100

82

Osladil Miroslav

IRICO Olomouc

1952

C

2:57:23

51.

19.

100

100

100

100

100

100

100

15

Macháček Pavel

Margl Bike Team

1972

A

2:57:58

52.

100

12.

100

100

100

100

100

100

84

Červenka Mirek

Sokol Kolín

1964

B

2:58:06

53.

100

100

11.

100

100

100

100

100

73

Raclavský Vlastimil

Liga 100 Olomouc

1955

C

2:58:41

54.

100

100

12.

100

100

100

100

100

75

Havlík Jiří

SK Rájec Jestřebí

1953

C

2:58:46

55.

100

100

100

100

100

100

7.

100

7

Tománková Pavla

KRB Chrudim

1968

G

2:59:08

56.

100

100

100

3.

100

100

100

100

4

Tučný Jan

MK Pardubice

1947

D

3:00:16

57.

100

100

13.

100

100

100

100

100

16

Zejda Ivo

Mor.Slavia Brno

1956

C

3:00:24

58.

20.

100

100

100

100

100

100

100

55

Čech Martin

Cacablanca Cafe Team B

1978

A

3:01:01

59.

100

100

100

4.

100

100

100

100

81

Kostka Josef

VTŽ Chomutov

1947

D

3:01:15

60.

100

13.

100

100

100

100

100

100

48

Bil Jaroslav

Individ. Brno

1959

B

3:01:58

61.

100

100

100

100

100

100

8.

100

21

Alferyová Lenka

Sokol Král.Vinohrady

1966

G

3:02:49

62.

100

14.

100

100

100

100

100

100

18

Plchot Vlastimil

Havířov

1960

B

3:04:16

63.

100

100

14.

100

100

100

100

100

47

Malý Milan

Pendolíno

1953

C

3:05:19

64.

100

100

100

100

100

100

9.

100

27

Blahová Jaroslava

BK Vísky

1967

G

3:07:29

65.

100

100

100

5.

100

100

100

100

23

Škrleta Jan

Nová Včelnice

1946

D

3:09:49

66.

100

100

15.

100

100

100

100

100

37

Kopeček Ivan

Mor.Slavia Brno

1949

C

3:10:45

67.

100

100

100

6.

100

100

100

100

17

Tomíšek Jindřich

HK Horní Moštěnice

1939

D

3:13:11

68.

100

100

100

100

100

100

10.

100

6

Lednická Zdenka

AK Zlín

1956

G

3:13:17

69.

100

15.

100

100

100

100

100

100

39

Fusík Ján

BBS Bratislava

1958

B

3:13:37

70.

100

100

100

7.

100

100

100

100

10

Holý Josef

Brno

1941

D

3:14:08

71.

100

100

16.

100

100

100

100

100

85

Nekuža Jiří

Kašpar Ostrava

1951

C

3:15:07

72.

100

100

100

100

100

4.

100

100

35

Popovová Martina

SNB Praha

1974

F

3:16:14

73.

100

100

17.

100

100

100

100

100

30

Chromý Bořivoj

Tišnov

1953

C

3:17:40

74.

21.

100

100

100

100

100

100

100

5

Lüftner Karel

Vyšší Brod

1968

A

3:17:41

75.

100

16.

100

100

100

100

100

100

59

Zourek Karel

Bedřichovice

1959

B

3:19:35

76.

100

100

100

100

100

100

11.

100

77

Kašová Hana

Barnex Sport Brno

1954

G

3:20:21

77.

100

100

100

100

100

100

12.

100

36

Budínská Hana

Brno

1960

G

3:21:19

78.

100

100

100

100

100

100

13.

100

22

Cupalová Eva

Sokol Bučovice

1947

G

3:22:45

79.

22.

100

100

100

100

100

100

100

62

Kryštof Ondřej

TJ Jiskra Vír

1976

A

3:29:01

80.

23.

100

100

100

100

100

100

100

14

Brož Václav

Praha

1979

A

3:30:28

81.

100

100

100

100

100

5.

100

100

33

Pechová Pavlína

TJ LIGA 100 Olomouc

1981

F

3:34:31

82.

100

100

18.

100

100

100

100

100

25

Szturc Jan

BK SAK Karviná

1950

C

3:34:51

83.

24.

100

100

100

100

100

100

100

13

Wnuk Grzegorz

SBD Energetyk Rybnik

1968

A

3:47:58

84.

100

100

100

100

1.

100

100

100

46

Ing. Ondrák Bohumír

Nové Město na Mor.

1936

E

3:58:22
Závod nedokončili:

3.

Haroková Hana

Havířov

1977

F

0

58.

Myška Jiří

Iscarex Česká Třebová

1973

A

0:00:00

78.

Vlasák Ota

Šmeral Brno

1968

A

DNF

87.

Dostálová Vendula

100 Mega Brno

1981

F

DNF

88.

Pivec Jan

Brno

1981

A

DNF

89.

Bečička Petr

Brno

1960

B

DNF
Kategorie
Muži Ženy

A

do 39 let

F

do 34 let

B

40 – 49 let

G

35 let a starší

C

50 – 59 let

 

D

60 – 69 let

 

E

70 a starší