(Pozor, tento článek byl publikován před 9 lety)

Po několika letech jsem opět aktualizoval vzhled webu. Doufám, že změna ze zelené barvy na bílomodrou pro vás nebude nijak drastická, nová podoba mi přijde čistší a přehlednější (ostatně, o to jsem se snažil nejvíce). Strukturálně se web nijak nezměnil, nic se nikam nepřesouvalo. Několik novinek na webu ovšem je.

1. On-line překladač do několika jazyků – vlaječky u horního okraje webu jej překládají do několika vybraných jazyků. Překlad je to sice strojový a určitě ne úplně dokonalý, ale určitě je to lepší řešení než dřívější jedna stránka informací v angličtině a jedna v němčině. Doufám, že to návštěvníci z ciziny patřičně ocení 🙂

2. Nová úvodní stránka Fotogalerie – nyní se zobrazí přehled všech doposud vytvořených fotogalerií s informacemi o počtu snímků a zhlédnutí, včetně náhledu první fotografie. Je to určitě vizuálně lepší zpracování než předchozí strohá informace o posledních pět fotogaleriích.

3. Mapa zajímavých míst – do pravého sloupce jsem umístil poutač na Mapu, která na webu sice již dva roky existuje, ale její potenciál je značně nevyužitý. Ještě s ní mám velké plány. Pozor! Zajímavá místa na ni může vkládat kdokoli, tedy i Vy!

4. Úpravy publikační části – těchto změn si nijak nevšimnete, slouží pouze publikujícím autorům. Přepracoval jsem tuto část webu tak, abychom nyní měli mnohem méně práce při publikování fotek, videí a ostatních článků. Snad se to brzy pozitivně projeví 🙂

Doufám, že se na webu neobjeví žádné problémy, ale zaručit to nemohu a budu velice rád, pokud mě na ně upozorníte. Samozřejmě se můžete vyjádřit k samotné nové podobě stránek a také napsat, co vám na webu nyní chybí nebo by šlo udělat lépe. Děkuji za reakce!