Jaké byly Hry bez hranic ve Strážku…

14. září se ve Strážku konaly Hry bez hranic, na kterých nechyběli i zástupci Víru. V silné konkurenci okolních obcí se utkali o cenné body v netradičních disciplínách – „Stydlivá hra, Ždímaná, Chodníčková, Jak známe Česko, Poslední večeře, Zatluč a běž, Kopytem sem, kopytem tam, Slackline a Písmena“. V těsném boji nakonec Vír získal krásné 6. místo. Vítězem se stala Dolní Rožínka, které gratulujeme.

Hry bez hranic ve Strážku

V sobotu 14. září hostí Strážek již 6. ročník Her bez hranic, kde mezi sebou soutěží týmy jedenácti obcí mikroregionu Bystřicko. Zájemci o účast ve vírském týmu se mohou hlásit na email  ou@virvudolisvratky.cz  nebo můžete přijet povzbudit soutěžící a užít si prima den.

Nábor hráčů fotbalu

Fotbalový klub Jiskra Vír pořádá nábor hráčů (chlapci i dívky v každém věku). Tréninky probíhají celoročně. Zájemci se mohou hlásit u pana Jaroslava Skoumala na tel. čísle 734 481 639 nebo e-mailem – jiskra.vir@seznam.cz .

2. ročník turnaje v nohejbalu

Zveme vás na 2. ročník turnaje v nohejbalu, který se uskuteční v sobotu 7. září 2019 od 14.00 hodin na hřišti v Ledničkách.

Tříčlenná družstva přihlaste  na email ou@virvudolisvratky.cz

Startovné 100,-.

Těšíme se na vás !