Oznámení

Od 1. 1. 2017 se mění otevírací doba Obecního úřadu – ve čtvrtek bude pro veřejnost zavřeno.

Zájemci o pohybové aktivity se mohou také zúčastnit následujících cvičení: každé úterý od 18,00 v ZŠ Vír – pilates s Olgou, a každý čtvrtek od 18,00 v KD – kruhový trénink s Markétou Hájkovou.

Bruslení v Ledničkách

Zítra (22. prosince) od 13.00 hod. se zahajuje bruslení v Ledničkách. Bruslit se bude každý den od 10.00 do 18.00 hodin, dokud to počasí dovolí.

Kruhový trénink a kardio cvičení

mahaloKDE? KD VÍR

KDY? Od ČTVRTKA 15.9.,  18:00 (první období – každý druhý čtvrtek – střídá se s VU3V, druhé období – každý čtvrtek)

PRO KOHO? Pro všechny, jenž se nebojí pořádně se zapotit.

CENA? 50,-/osoba.

CO S SEBOU? Karimatku, pití  a dobrou náladu.

Těší se na vás Markéta Hájkováinfo@marketahajkova.czwww.marketahajkova.cz, tel: 734 633 896.

Akce „Ve Víru běháme všichni 2016“ je úspěšně za námi

Za účasti 134 závodníků v 38. roč. „Běh Vírem mládeže“, 13 dorostu (4 dívky a 9 chlapců) v jubilejním 50. roč. „Běh Vírem“ a 78 běžců v již 63. roč. „Malého svrateckého maratonu“ úspěšně proběhla akce  „Ve Víru běháme všichni 2016“. Podrobnost k akci a fotografie můžete očekávat v dalším příspěvku.

Výsledky:

Pořadatelé děkují sponzorům a všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na úspěšném zvládnutí celé akce.

Seznam sponzorů při akci Ve Víru běháme všichni 2016

Obec Vír, ČUS Sportuj s námi, ACARE Brno, KRAB R.Masařík, ADREX.com, KOLPRINT Nedvědice.VZP ČR, HERBST AERO Brno, MEDIC PEEL, s.r.o., Lesní společenství obcí Karasín, OKNA Bystřice, Wera Werk Bystřice n. Pern., SDH Vír, Elektro,ochranné systémy M.Havel, TS města Bystřice n.Pern., D. Košíková Vír, J. Sehnalová Vír, Řeznictví Šutera Olešnice, KČT Nedvědice, Městys Nedvědice, Lékárna ARNICA, Osvěžení „U tety Áji“, Hotel Vír, FONOREX Bystřice n.Pern., Nekupto.cz, kemping „Na Kopci“, Řeznictví Štěpánek Trpín, Ivana Navrátilová Trpín, Ledová stěna Vír, Kadeřnictví M. Dvořáková, ubytování „U pramene Vírského vánku“

Pořadatelé děkují všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravách a pořádání dnešní akce a omlouvají se těm, na které čistě náhodou opomněli.

Sobota 20.8.2016 – akce „Ve Víru běháme všichni 2016“

Jiskra Vír připravuje na sobotu 20.8.2016 akci „Ve Víru běháme všichni 2016“, sestávající z 38.ročníku „Běh Vírem mládeže“, 50. ročníku „Běh Vírem“ a již 63. ročníku „Malého svrateckého maratonu“, na kterou zveme všechny příznivce sportu. Celá akce proběhne podle přiložených „Pozvánek“ a plakátu na tuto akci. Celý sportovní den bude zakončen trdiční „Maratonskou taneční zábavou“, na které zahraje hudební uskupení MiraBand z Bučovic.

Propozice:

Propozice 63. ročníku Malého svrateckého maratónu

Propozice 38. ročníku Běhu Vírem mládeže a 50. ročníku Běhu Vírem dorostu