Fotografie ze závodu Bystřickem kolem Vírské přehrady 2014

Díky fototoaparátům návštěvníků víkendových závodů Bystřickem kolem Vírské přehrady se můžete na záběry ze závodů podívat i vy. Zasilatelům děkujeme!

Jan a Lenka Fiedlerovi – 2014_05_31_Bystřickem kolem Vírské přehrady (vč. fotografie níže)

Tereza Procházková – Horský běh Bystřickem kolem Vírské přehrady 2014 

Fotogalerie Žlebů a okolí od paní Zory Ondrové

Vytvořil jsem dvě fotogalerie ze snímků paní Zory Ondrové, které zachycují především život u penzionu ve Žlebech v meziválečném období (předpokládám). Na snímcích zaslaných panem Václavem Purčem je spousta pohlednic, dokumentů, snímků krajiny i staveb… přeneste se tak o desítky let zpět ve fotogaleriích Penzion ve Žlebech a okolí VíruPenzion ve Žlebech a okolí Víru 2

Fotografie z 59. ročníku Malého svrateckého maratonu

Návštěvnice Therress nám poskytla odkaz na fotografie, které pořídila v průběhu sobotního 59. ročníku Malého svrateckého maratonu. Přes 200 fotografií naleznete na adrese therress.rajce.idnes.cz, níže jsou pouze tři obrázky pro ukázku.
Aktualizace: další fotografie doplnil ještě návštěvník Dao na adrese dao.rajce.idnes.cz.

Nové fotogalerie od pana Martina Matušky

martin-matuska Pan Martin Matuška z Brna nám nabídl své velmi pěkné fotografie do fotogalerie na našich stránkách. Již dříve nám některé své snímky posílal a jsou v archivu stále k dohledání, ale nyní budou mít přímo vlastní koutek ve Vírské fotogalerii a budou snáze k nalezení.

Prohlédnout si nyní můžete galerie Krajinu kolem Víru a Zvěř kolem Víru. Doufáme, že další fotografie budou přibývat!