Vírské vanutí – ohlédnutí

16. ročník Vírského vanutí je za námi, děkujeme všem účinkujícím a také všem, kteří se na realizaci festivalu podíleli. 

Ohlédnutí za Vírským Vanutím 2020

Mnohokrát děkujeme všem účinkujícím, dobrovolníkům i vám,kdo jste přišli podpořit kulturu ve Víru 😊 Počasí nám přálo – letošní Vírské Vanutí jsme si užili! (FB Vírské Vanutí)

Jaké bylo Vírské Vanutí 2019

13. ročník Vírského Vanutí je za námi. Ve videu si můžete zavzpomínat, jaké bylo. Děkujeme všem účinkujícím a prodejcům, všem, kteří se zapojili do příprav či organizace a nesmíme zapomenout i na vás, kteří jste na Vírské Vanutí zavítali. Těšíme se na vás i příští rok.

Festival Vírské Vanutí má již XII. ročník

Ve dnech 27. a 28. 7. 2018 se k nám do Víru opět sjedou hudební a divadelní soubory i jednotlivci, aby předvedli svoje umění v prostorách u Kulturního domu ( v případě nepříznivého počasí v něm).

Festival zahájí ve 14,00 hod. už tradičně svým vystoupením, hlavně pro děti, loutkoherec Jan Hrubec. Těšme se, čím nás letos překvapí.

Volně naváže svým vystoupením Ateliér Abakuk z Hanušovic. Marie a Jaroslav Pecháčkovi předvedou svoji řezbářskou show, při které pomocí motorových pil vyřežou z kusu dřeva sochu. O kvalitě jejich vystoupení se mohli přesvědčit i diváci televize, při jejich vystoupení v soutěži Česko Slovensko má talent 2012.

Motýlek Štístko (Lukáš Kunz) a Víla Poupěnka (Barbora Waschingerová) se na vás moc těší a budou vám hrát, zpívat svoje bájový písničky, vyprávět pohádky a tančit. Na  vystoupení se mohou těšit děti i dospělí. Mají pro vás připravený i workshop.

(Pokračování textu…)