(Pozor, tento článek byl publikován před 19 lety)

Ke konci letních prázdnin jsem vyrazil po okolních kopečcích a nafotil některá zdejší zákoutí (například) z míst, která mnozí z vás určitě ani neznají.

01_mlha Nestává se často, aby se letních nocí si užívající student probudil tak časně, ale když už na to dojde, pohled do vesnice mu nabídne zajímavé podzimní překvapení.

02_k_rovecinu Část Víru kolem silnice k Rovečnému focená z vratkého mysliveckého posedu ztraceného v hlubokých lesích Povrchnice.

03_vyrovnavacka Ze stejného místa je nádherně vidět vyrovnávací přehrada pod vesnicí. Nad skálami na protějším svahu (za větví) se vypíná vyhlídka Hraběcí stolek.

04_u_pivonic Letní nebe nad vírským údolím, jež se nyní nachází za kopcem. Foceno na opuštěných polích a loukách u Pivonic (nádherná cesta lesy od Jitřenky po modré).

05_mrak Podvečer 30.srpna 2004 nám naskytl opravdu zajímavou podívanou: přes Vír se od západu převalila obavy budící majestátní mračna.

06_mrak2 Pohled na ně byl opravdu úchvatný, proto ještě jedna fotka 🙂 Pokud máte nějaké hezké fotky, o kterých si myslíte, že stojí za zveřejnění, není problém mi je poslat třeba mejlem, sekce Napište nám.