(Pozor, tento článek byl publikován před 11 lety)

V pravém sloupci přibyla nová upoutávka na Fotosoutěž. Je to část webu, jejímž účelem je shromáždit nejlepší fotografie Víru a jeho okolí od vás, čtenářů a návštěvníků těchto stránek, rozdělené podle měsíců, v nichž byly pořízeny. Pro každou fotografii pak můžete hlasovat, a z nejlepších fotografií z každého měsíce pak poskládáme odpovídající stránku do vlastního kalendáře obce Vír na rok 2014.

Proto vás prosíme, abyste se podívali do svých fotografií a ty nejlepší nahráli do odpovídajících měsíců (a co největší, klidně originály z fotoaparátu –  bude to sice déle trvat, ale snímky budou kvalitnější). A prosíme respektujte měsíc jejich pořízení a měsíc, do kterého je vložíte. Ať nemáme v říjnovém kole snímky novoročního koupání v Korouhvici 🙂

Fotografie jsou vloženy anonymně (vaše jméno bude uloženo, ale nikoli zobrazeno), a také není zveřejněno proběžné hlasování. Nebudete tak ovlivněni tím, které snímky se nejvíce líbí ostatním ani tím, jestli jejich autora osobně znáte.

Tematika fotografií není nijak omezena. Pouze by mělo platit, aby byly pořízeny ve Víru nebo jeho blízkém okolí. Krajina, společenské události, sportovní akce, pěkná stavení … fotografií můžete vložit neomezeně, čím více, tím lépe 🙂

Protože sběr fotografií musíme v říjnu 2013 ukončit, aby se stihl kalendář na další rok připravit, tak jsou již vypsány i podzimní měsíce. Do nich můžete vložit fotografie, které jste nafotili v daných měsících minulého roku. Další měsíce budeme postupně odkrývat, jakmile nastane jejich čas.

Několik svých fotografií jsem do Fotosoutěže již vložil, aby nebyla úplně prázdná, ale nyní je to již jen na vás 🙂