Hry bez hranic ve Strážku

V sobotu 14. září hostí Strážek již 6. ročník Her bez hranic, kde mezi sebou soutěží týmy jedenácti obcí mikroregionu Bystřicko. Zájemci o účast ve vírském týmu se mohou hlásit na email  ou@virvudolisvratky.cz  nebo můžete přijet povzbudit soutěžící a užít si prima den.

Nábor hráčů fotbalu

Fotbalový klub Jiskra Vír pořádá nábor hráčů (chlapci i dívky v každém věku). Tréninky probíhají celoročně. Zájemci se mohou hlásit u pana Jaroslava Skoumala na tel. čísle 734 481 639 nebo e-mailem – jiskra.vir@seznam.cz .

2. ročník turnaje v nohejbalu

Zveme vás na 2. ročník turnaje v nohejbalu, který se uskuteční v sobotu 7. září 2019 od 14.00 hodin na hřišti v Ledničkách.

Tříčlenná družstva přihlaste  na email ou@virvudolisvratky.cz

Startovné 100,-.

Těšíme se na vás !

Chraňte domov i sebe !

Každý rok dochází v domácnostech po celé ČR k více než tisícovce požárů, při kterých umírají desítky lidí a stovky jich jsou zraněny. Jelikož prevence není nikdy dost, Generální ředitelství Hasičského záchranného sboru připravilo tento leták:

Výsledky Ve Víru běháme všichni 2019

V sobotu 24. srpna jsme od rána ve Víru sportovali během akce „Ve Víru běháme všichni“. Na start se postavilo celkem 235 závodníků a závodnic, z toho 156 dětí, 10 v kategorii dorostu a 69 v hlavním závodě. Výsledky níže v odkazech. Po celý den nám společnost dělala i Česká televize, reportáž můžete vidět ve čtvrtek 29. srpna ve 14.30 na ČT SPORT v rámci pořadu Sport v regionu – ČUS Sportuj s námi.

Běh vírem – dívky 2019

Běh vírem – chlapci 2019

MSM 2019