Zimní kino – 10 miliard – co máte na talíři?

Dalším ze zimních promítání bude film 10 miliard. Film nám předkládá otázky na téma potravin … myslíte, že  potraviny dokážou uživit lidi na naší planetě, kterých stále přibývá?  Kde a  jak ho pěstovat ? A  jaké jídlo si na svůj talíř sami vybereme?

Přijďte si odpovědět 22.1.2020. Těšíme se na vás 🙂

https://promitejity.cz/verejna-projekce/3535/?fbclid=IwAR2h_yDe7jDu9-idwpzFwNCW1j9zUbpeNkAYPsVQT0YVTUzJmDHozhe3oCs

 

Tříkrálová sbírka 2020

Opět po roce se v pátek 3.1. a v sobotu 4.1. po Víru procházeli králové v rámci Tříkrálové sbírky 2020. Díky vaší štědrosti se vybralo 28.557 Kč. Všem, kteří přispěli, děkujeme.

Zimní kino – Bohové z Molenbeeku

Zveme vás na první letošní promítání! Film Bohové z Molenbeeku z kolekce Promítej i ty!, je poetický film o přátelství tří dětí uprostřed bruselské čtvrti Molenbeek, místa soužití mnoha kultur a vyznání, které po teroristických útocích v Paříži a v Bruselu v roce 2016 získalo pověst líhně islámského terorismu.

Veřejná diskuse na téma „Sport ve Víru“

Zveme všechny aktivní sportovce, členy spolků, fanoušky a vlastně všechny občany, kteří se zajímají o sport v naší obci, na veřejnou diskusi na téma “Sport ve Víru”. Akci organizuje sportovní komise, která vznikla jako poradní orgán obecního zastupitelstva pro záležitosti související se sportem. Smyslem akce je vyslechnout Vaše názory, nové nápady a další plány, které budeme následně schopni prezentovat při jednáních zastupitelstva. Akce proběhne 5.ledna od 13:00 hodin v kulturním domě ve Víru. Drobné občerstvení zajištěno. Budeme rádi za jakékoliv podněty, které můžete zasílat prostřednictvím zpráv na této stránce nebo anonymně na emailovou adresu info@sportvir.cz. Děkujeme a těšíme se na hojnou účast :-)

David Matuška

PS : Prosíme o potvrzení účasti, abychom mohli přizpůsobit místo konání a občerstvení.