Obec Vír spouští participativní rozpočet

V příštím roce budou realizovány nejméně tři projekty, které navrhnete Vy, občané Víru. Stačí se jen zamyslet nad tím, co byste uvítali, aby se ve Vašem okolí vylepšilo, změnilo, abyste nám to popsali a my to rádi uděláme (Samozřejmě i při realizaci budeme vděčni za Vaši pomoc). Dobře si přečtěte dokumenty v sekci Participativní rozpočet a v průběhu následujících dvou měsíců můžete přicházet s prvními projekty. Pokud se myšlenka participativního rozpočtování osvědčí, je velice pravděpodobné, že v následujících letech budeme částku navyšovat.

 

 

18. Vírský sumec a 25. Mikulášský trampský bál T. O. Falešná karta

Trampská osada a kapela FALEŠNÁ KARTA zve srdečně všechny na svoji tradiční akci – trampský hudební festiválek „Vírský sumec“ spojený s Mikulášským trampským bálem T.O. Falešná karta. Tato akce proběhne v kulturním domě ve Víru v sobotu 7. prosince 2019.

Vše začne v 15:30 hod. „18. Vírským sumcem“. Na tomto trampském festiválku se v minulosti objevilo mnoho kapel pohybujících se v naprosté špičce FTC žánru – např. Ozvěna, Lístek, Stráníci, F.T. Prim, Přístav, Epy de Mye, Chrpa ad…Letos se vám, kromě krátkého úvodního bloku Falešné karty, představí:

  • Monopól – kapela okolo Pavla „Jima“ Macháčka (bývalého basisty Falešné karty) hrající vlastní akustickou muziku
  • B.P.T. – kapela zpívající spirituály i vlastní tvorbu na pomezí folku a trampské písně
  • Karabina – legendární trampská kapela ověnčená několika Portami
  • Marien – jedna z nejprogresivnějších a nejúspěšnějších současných folkových kapel v čele s Víťou Troníčkem

(Pokračování textu…)

Hodová zábava

9. listopadu 2019

19.00 v KD Vír

hraje ABC Boskovice