Nový plot u školy

Zásluhou rodičů a přátel školy vznikl u školy nový plot…

Nejprve jsme nastříhali vrbové proutí a uložili je v chladu…

snimek083

Pak jsme odstranili starý plot a vysázeli vrby…

PICT0012

Mezi tím jsme si i sedli a povídali…

PICT0040

Plot u školy 2

Na dalších schůzkách začal vznikat plot. Teď budeme čekat až se zazelená.

PICT0012

IX. sjezd KSČ

Kromě pálení čarodějnic se ve Víru konal v sobotu 30. dubna také IX. sjezd KSČ. Již podeváte se do vírského kulturního domu sjely asi dvě stovky mladých lidí, aby si s humorem zavzpomínali na doby, kdy pivo stálo 2,50 a stranické projevy byly snad ještě absurdnější než dnes.

p4300005

(Pokračování textu…)

PODĚKOVÁNÍ

Obec Vír děkuje panu Marku Klusákovi, který dlouhodobě, nezištně a kvalitně spolupracuje na vzniku a provozování našich oficiálních webových stránek. Naposled vděčíme jeho programu za to, že můžeme sami aktuálně přispívat na náš web.

pict0248

Oprava zábradlí na přehradě

Od dubna probíhá na hrázi Vírské přehrady výměna zábradlí. Z tohoto důvodu bude silnice přes hráz až do července zcela uzavřena.

oprava zabradli

Nový web Víru

Rok se s rokem sešel a Vír má nový web! Zatím jej vidíte jen v jeho výchozí a pracovní podobě, ze které se postupem času přetvoří v (doufám) plnohodnotného nástupce předchozí verze.

Nebude to ovšem zítra a pravděpodobně ani do týdne, ale budu se snažit, aby tomu bylo tak brzy, jak jen mi to čas dovolí. Doplním původní texty, opravím chybky, zprovozním fotogalerii a diskuzní fórum…

V komentářích k tomuto textu se můžete podělit o připomínky nápady… vypadá web ve Vašem prohlížeči podivně? Napište to do komentářů! Máte dojem, že zde nějaká informace chybí? Napište to do komentářů…

Snad se budou nové stránky líbit 🙂