(Pozor, tento článek byl publikován před 11 lety)

Pokud přijdete v sobotu 25. 8. 2012 ke kulturnímu domu, čekají na vás, kromě běhání, ještě další zajímavosti. U stánku Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR si zdarma můžete nechat přeměřit váš krevní tlak, ale také tělesný tuk. Dále budete seznámeni s výhodami a příspěvky pro pojištěnce VZP ČR.

S další zajímavou prezentací se uvede HEALTY PLANET,s.r.o. z Kyjova, výhradní dovozce CHIA semínek do ČR, SR, Ukrajiny a Ruska. Zde proběhne zdarma ochutnávka a také prodej CHIA semínek, produktu, který dováží z Mexika a Guatemaly. Konzumací semínek získáte velké množství energie, mastných kyselin OMEGA 3 a OMEGA  (více než z lososa), můžete hubnou bez pocitu hladu. O dalších možnostech vás budou informovat zástupci firmy.

Pro rodiče i děti se uvede firma Zábavné učení. Před začátkem nového školního roku předvede svoje výrobky a děti si s ní mohou zasoutěžit v zábavných hrách.

Výhradně pro děti, a to opět zdarma, je pro děti připraven pohádkový skákací hrad a nově také skluzavka. Pokud se vás drží štěstí, můžete vyhrát některou z cen při tombole, kde na vás čeká jako hlavní výhra hodinový vyhlídkový let pro tři osoby s HERBST AERO. Po celý den je pro vás připraveno občerstvení.

maraton