(Pozor, tento článek byl publikován před 11 lety)

Po několika letech jsem opět aktualizoval vzhled webu. Doufám, že změna ze zelené barvy na bílomodrou pro vás nebude nijak drastická, nová podoba mi přijde čistší a přehlednější (ostatně, o to jsem se snažil nejvíce). Strukturálně se web nijak nezměnil, nic se nikam nepřesouvalo. Několik novinek na webu ovšem je.

1. On-line překladač do několika jazyků – vlaječky u horního okraje webu jej překládají do několika vybraných jazyků. Překlad je to sice strojový a určitě ne úplně dokonalý, ale určitě je to lepší řešení než dřívější jedna stránka informací v angličtině a jedna v němčině. Doufám, že to návštěvníci z ciziny patřičně ocení 🙂

2. Nová úvodní stránka Fotogalerie – nyní se zobrazí přehled všech doposud vytvořených fotogalerií s informacemi o počtu snímků a zhlédnutí, včetně náhledu první fotografie. Je to určitě vizuálně lepší zpracování než předchozí strohá informace o posledních pět fotogaleriích.

3. Mapa zajímavých míst – do pravého sloupce jsem umístil poutač na Mapu, která na webu sice již dva roky existuje, ale její potenciál je značně nevyužitý. Ještě s ní mám velké plány. Pozor! Zajímavá místa na ni může vkládat kdokoli, tedy i Vy!

4. Úpravy publikační části – těchto změn si nijak nevšimnete, slouží pouze publikujícím autorům. Přepracoval jsem tuto část webu tak, abychom nyní měli mnohem méně práce při publikování fotek, videí a ostatních článků. Snad se to brzy pozitivně projeví 🙂

Doufám, že se na webu neobjeví žádné problémy, ale zaručit to nemohu a budu velice rád, pokud mě na ně upozorníte. Samozřejmě se můžete vyjádřit k samotné nové podobě stránek a také napsat, co vám na webu nyní chybí nebo by šlo udělat lépe. Děkuji za reakce!