Přání

Vážení občané, příznivci sportu,

dovolte, abych Vám popřál spokojené svátky vánoční,
hodně štěstí, zdraví a úspěchů v roce 2013,
poděkoval za podporu pro naše sportovní snažení
a těšil se na další spolupráci.

Zdeněk Šudoma
za Jiskru Vír

U Sv. Jana 28. 6. 1936

Fotografii s textem uvedeným v titulku nám dodal pan Antonín Navrátil. Podívejte se také, zda nemáte fotografie dokumentující historii Víru, o něž jste ochotni se podělit. Detailní fotografii (cca 6000×9000 px) si můžete otevřít u-sv-jana-28-6-1936-004.

Fotogalerie Žlebů a okolí od paní Zory Ondrové

Vytvořil jsem dvě fotogalerie ze snímků paní Zory Ondrové, které zachycují především život u penzionu ve Žlebech v meziválečném období (předpokládám). Na snímcích zaslaných panem Václavem Purčem je spousta pohlednic, dokumentů, snímků krajiny i staveb… přeneste se tak o desítky let zpět ve fotogaleriích Penzion ve Žlebech a okolí VíruPenzion ve Žlebech a okolí Víru 2

Fotografie z dětské hasičské ligy

Doufal jsem, že někdo z „fotografů“ (bylo jich tam několik) dodá nějaký snímek k úspěšně zvládnuté lize hasičské mládeže 2012 u nás ve Víru. Já jsem si za ohrazený prostor netroufnul a proto chybí hlavně fotografie z požárních útoků. Snad příště. Jinak je třeba všem pořadatelům poděkovat za to, co učinili pro děti – mladé hasiče.

Zdeněk Šudoma

Fotografie z 59. ročníku Malého svrateckého maratonu

Návštěvnice Therress nám poskytla odkaz na fotografie, které pořídila v průběhu sobotního 59. ročníku Malého svrateckého maratonu. Přes 200 fotografií naleznete na adrese therress.rajce.idnes.cz, níže jsou pouze tři obrázky pro ukázku.
Aktualizace: další fotografie doplnil ještě návštěvník Dao na adrese dao.rajce.idnes.cz.

Nové fotogalerie od pana Martina Matušky

martin-matuska Pan Martin Matuška z Brna nám nabídl své velmi pěkné fotografie do fotogalerie na našich stránkách. Již dříve nám některé své snímky posílal a jsou v archivu stále k dohledání, ale nyní budou mít přímo vlastní koutek ve Vírské fotogalerii a budou snáze k nalezení.

Prohlédnout si nyní můžete galerie Krajinu kolem Víru a Zvěř kolem Víru. Doufáme, že další fotografie budou přibývat!